logo opi     
 
 
 
               
       
služby
 


Manikúra
Modelovanie nechtov
Lakovanie, zdobenie
Pedikúra wellness
Parafínové zábaly

     Lakovanie

Výber kvalitného laku je dôležitý, tak ako aj odborné nalakovanie a starostlivosť. Pracujeme s výrobkami americkej značky OPI, v ponuke máme vždy aktuálne kolekcie tejto výnimočnej americkej značky. Obrovským hitom je v súčasnosti znova "Halfmoon" manikúra - hviezdne polmesiačiky na spôsob 20 - tych rokov.
Francúzska manikúra je v dnešnej dobe vskutku módnou záležitosťou. Ide o módny trend, ktorý prekonal viacero módnych období a je stále veľmi aktuálny. Táto manikúra sa najviac hodí k rovnejšiemu tvaru a kratšej dĺžke nechtov. Voľné špičky nechtov sú kontrastne bielo nalakované.


     Zdobenie

Ak má naša zákazníčka požiadavku na extravagantné alebo slávnostné vymodelovanie, či zdobenie, aj takejto požiadavke vieme vyhovieť. Pracujeme s trojfázovým systémom modelovania. V ponuke sú 3D, 2D zdobenia, či NAIL-ART.
Za umenie v nechtovom dizajne sa stále považujú obľúbené farebné ornamenty, pôvabné žiarivé flitre a kamienky vsadené na špičke nechta. Čím rozhodne zaujmete sú nápadné tigrované a zebrie motívy. Záleží len na vás, či máte na safari odvahu.


<< Strana 3 / 5 >>